Vaše jméno:
křestní jméno před příjmením

Vaše příjmení:
údaj za křestním jménem

Ulice včetně čísla popisného:
informace o umístění určitého domu a jeho označení

PSČ (Poštovní Směrovaní Číslo):
poštovní kód pro identifikaci místa doručení

Město/Obec:
název, místní část nebo čtvrť

Váš telefon:
telefonní číslo pro upřesnějící informace (pro kontakt s kurýrem je nutné uvést!) (není vyžadováno)

Váš e-mail:
elektronická pošta pro potvrzení objednávek a jejich zpracování a kontakty s přepravci

Váš titul:
osobní nebo akademický titul (není vyžadováno)

Poznámka k objednávce:
doplňující informace k odesílané objednávce (není vyžadováno)

Zpracování a ochrana osobních dat:
Po dokončení objednávek dochází k automatickému odeslání zpráv na uvedený e-mail objednavatele. Shodné informace jsou uvedeny v databázovém systému, který je nedílnou součástí chodu celého elektronického obchodu (e-shopu) jehož data jsou chráněna heslem a před přenesením přes internet zašifrována. Nezbytně poskytnuté údaje slouží ke správné dodávce objednaného zboží.

V případě dopravy zboží jsou požadovaná data v minimální míře předána přepravci Česká pošta (není nutné poskytovat telefon ani e-mail adresáta (objednavatele)), DPD, GLS, PPL, Zásilkovna, Balíkovna, We Do nebo přepravní službě Zaslat.cz.

Doklady (soubory PDF pro účetní evidenci) o koupi bezhotovostním převodem finančních prostředků nebo úhrady dobírkou, přepravní lístky (například podací lístek) a vnější obaly zásilek nesou informace o adresátovi (objednavateli).

E-mailová komunikace:
K přístupu k e-mailovým schránkám je využito protokolu IMAP. Je internetový protokol pro vzdálený přístup k e-mailové schránce prostřednictvím e-mailového klienta. Zabezpečné spojení SSL a TLS chráněné heslem. SMTP autentifikace - šifrované spojení pro odchozí poštu.

Přímí e-mail marketing:
Obchod JUKEBOX-ps.cz může po objednávkách nebo přihlášení se k odběru novinek využít uvedenou e-mailovou adresu k individuální nabídce titulů, nejdéle však po dobu tří let, popřípadě do odvolání objednavatele.

Přístup k osobním údajům a odstranění:
Registrovaný objednavatel má k dobrovolně poskytnutým osobním údajům přístup i k jejich případné úpravě po zadání e-mailu a hesla (uvedeného při registraci) do modulu zákaznického účtu.

Veškeré informace, které jsou evidovány o objednavateli je možné poskytnout nejpozději třicátý den od vyslovené žádosti.

Zrušením objednávek (ze strany objednavatele nebo prodavajícího) dochází i k odstranění všech nabytých informací odstraněním e-mailů a záznamů na webovém serveru.

Na požádání objednavatele je možné všechna data zcela smazat i po vyřízené objednávce do třiceti dnů avšak ne kompletně neboť účetní záznamy je nutno uchovávat až několik let.

Obchodní podmínky: ZDE v PDF

Odstoupení od kupní smlouvy: ZDE v PDF

Ochrana osobních údajů: ZDE v PDF

Soubory cookies a IP: ZDE v PDF